Відправка протягом 4 дні
Renault, Dacia, Nissan, Кількість зубців - 95 шт, Довжина - 905 мм, Ширина - 23,4 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Renault, Dacia, Nissan, Кількість зубців - 95 шт, Довжина - 905 мм, Ширина - 23,4 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5577XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Nissan, Dacia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5577XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 905 мм |
| Кількість зубців | 95 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Dacia, Nissan, Renault |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | 5577XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 23, 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 004 ₴



