Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT802 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1162 мм |
| Кількість зубців | 122 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Hyundai, Mitsubishi |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | CT802 |
| Застосування | hyundai sonata ii (y-2), hyundai sonata iii (y-3)mitsubishi galant vi (e3_a), mitsubishi galant vi седан (e3_a) |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴




