Відправка протягом 4 дні
Диск гальмівний
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-0814 |
| Виробник | Profit |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-0814 |
| Висота | 69, 2 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 57 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 5010-0814 |
| Країна виробництва | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴


