
Батарея універсальна JOYROOM 10000mAh 22,5W PD, QC/3.0, 2*USB-A, USB-C In/Out, MicroUSB in, Black (JR-QP191)- ( Мрія )
2 451 ₴
858 ₴
- В наявності
- Код: 1008356-01- U. A
Зовнішній зарядний пристрій Joyroom JR-QP191
Joyroom JR-QP191 – це стильний та якісно виконаний зовнішній акумулятор ємністю 10000 мАг. Він оснащений 3 вихідними портами – двома USB типу A та одним типу C (також може служити вхідним портом) та вхідним портом microUSB. Зовнішній акумулятор JR-QP191 виготовлений з високоякісного ABS-пластику та вогнестійкого ПК. Він також має великий дисплей, який інформує про рівень заряду, що залишився. Він також може містити датчики, такі як: захисту від перенапруги, перевантаження, короткого замикання.
Великий накопичувач енергії у вашій кишені.
Зовнішній акумулятор від відомого та шанованого бренду Joyroom – це гаджет, який має бути у кожного мандрівника. Літій-полімерний акумулятор ємністю 10 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів.
Заряджайте кілька пристроїв одночасно!
Пристрій має 3 вихідні роз'єми. Завдяки цьому ви можете заряджати, наприклад, смартфон, планшет та навушники одночасно! Крім того, повербанк підтримує багато протоколів швидкої зарядки, таких як Power Delivery, Quick Charge 3.0 та інші.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joyroom |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 249 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Артикул | JR-QP191 |
| Вхідна напруга | 12 V, 4.5 V, 9 V, 5 V |
| Вхідний струм | 2.5 А, 3 A, 4.5 A, 5 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряджання, захист від перевантаження струму, захист від перегрівання |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 2 х USB, USB Type-C |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Мoдель | USB-C In/Out, 5W PD, 2*USB-A, 10000mAh 22, QC/3.0 |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для роутера, для смарт-годинника, для телефона |
| Особливості | Power Delivery, цифровий дисплей, Quick Charge 3.0 |
| Розмір | 150 x 69 x 16 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | дешеві, компактні, найкращі, міні, недорогі, зі швидким заряджанням |
| Електрохімічна система | Li-ion |
- Ціна: 858 ₴







