Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск METELLI 23-0104 створений для безпечного і, що не менш важливо, комфортного гальмування без зайвих вібрацій. Деталь спроектована і зроблена з урахуванням потреб і конструктивних особливостей автомобілів Mercedes-Benz 190 (W201), E-Class. Призначений для встановлення на задній міст.
Диск виконаний зі сплаву чавуну - класичного для дисків, важкого, але надійного і стійкого до зносу матеріалу. Для поліпшення фрикційних показників диска, в складі основного матеріалу присутній вуглець. Це дозволяє полегшити диск і зробити його стресостійким до температурних змін. Крім цього, на поверхню нанесено спеціальне покриття, мета якого захистити диск від корозії і скоротити до мінімуму вплив від роботи на навколишнє середовище.
Для відточування якості виробництва компанія інвестує 15% свого річного бюджету в дослідницький відділ. І ось диск, що пройшов чисельну кількість тестів, зосереджених на контролі якості, може похвалитися максимальною точністю і відповідністю з оригінальною запчастиною. Розташування, форми і розміри вигинів і технологічних отворів роблять диск повністю сумісним з конкретною моделлю авто. При підборі до деталі якісних гальмівних колодок, вона розкриє всі свої додаткові переваги. А саме, рівномірний знос завдяки ідеально рівній поверхні, а також швидка адаптація до колодки, що дозволить моментально звикнути до нової запчастини.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0104 |
| Виробник | Metelli |
| Товщина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23-0104 |
| Вага | 3, 21 кг |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Висота | 56, 1 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 67 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz |
| Мінімальна товщина | 3 мм, 7 |
| Мoдель | 23-0104 |
| Ось | задня |
| Застосування | MERCEDES-BENZ 190 (W201), MERCEDES-BENZ СЕДАН седан (W124), MERCEDES-BENZ 124 купе (C124), MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124), MERCEDES-BENZ E-CLASS купе (C124) |
| Країна виробництва | Італія |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
- Ціна: 1 776 ₴


