Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Peugeot, Товщина - 17 мм, Висота - 57.6 мм, Довжина - 63,8 мм
дискові, Вісь - задня, Peugeot, Товщина - 17 мм, Висота - 57.6 мм, Довжина - 63,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 055 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 57.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 055 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Довжина: | 63, 8 мм |
| Марка автомобіля | Peugeot |
| Мoдель | 0 986 494 055 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954 ₴






