Відправка протягом 4 дні
дискові, Ось - задня, Ford, Товщина - 13.75 мм, Висота - 54 мм, Довжина - 90 мм, 4 шт
дискові, Ось - задня, Ford, Товщина - 13.75 мм, Висота - 54 мм, Довжина - 90 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 469 810 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13.75 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 469 810 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Ford |
| Мoдель | 0 986 469 810 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴








