Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Peugeot, Товщина - 16.8 мм, Висота - 47.5 мм, Довжина - 131 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Peugeot, Товщина - 16.8 мм, Висота - 47.5 мм, Довжина - 131 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 244 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 47.5 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.8 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 244 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Peugeot |
| Мoдель | 0 986 495 244 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993 ₴








