Відправка протягом 4 дні
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M12 x 1.25, Довжина різьби - 25 мм, Відстань між електродами - 0.7 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - іридій, Калільне число - 8, з конусним сідлом
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M12 x 1.25, Довжина різьби - 25 мм, Відстань між електродами - 0.7 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - іридій, Калільне число - 8, з конусним сідлом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 91924 |
| Виробник | NGK |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91924 ILZNAR8A7G |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 25 мм |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 91924 ILZNAR8A7G |
| Особеннсоти | з конусним сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 14 мм |
| Розмір різі | M12 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952 ₴


