Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Mercedes-Benz, Товщина - 17.5 мм, Висота - 73.7 мм, Довжина - 89,5 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Mercedes-Benz, Товщина - 17.5 мм, Висота - 73.7 мм, Довжина - 89,5 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 463 412 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 73.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 463 412 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 89, 5 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz |
| Мoдель | 0 986 463 412 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941 ₴








