Відправка протягом 4 дні
безкаркасний, Довжина 1 - 650 мм, Hook (9х4), Hook (9х3), зима, літо, 1 шт
безкаркасний, Довжина 1 - 650 мм, Hook (9х4), Hook (9х3), зима, літо, 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SF65A/C01 |
| Виробник | Champion |
| Тип | Безкаркасний |
| Сумісність з маркою | ЗИМ |
| Сумісність з моделлю | C01 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF65A/C01 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина 1 | 650 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кріпити | Hook (9х3), Hook (9х4) |
| Мoдель | SF65A/C01 |
| Особливості | всесезонні, зі спойлером |
| Сезонність | зима, літо |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 937 ₴


