Відправка протягом 4 дні
Chevrolet, Daewoo, Кількість зубців - 127 шт, Довжина - 1210 мм, Ширина - 25 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Chevrolet, Daewoo, Кількість зубців - 127 шт, Довжина - 1210 мм, Ширина - 25 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5419XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5419XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1210 мм |
| Кількість зубців | 127 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Chevrolet, Daewoo |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 525 мм, 9 |
| Мoдель | 5419XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴




