-65%

Відправка протягом 4 дні
Автолампи Osram це високоякісні автолампи для їзди на "кожен день" з високими показниками годин / роботи. Лампа Osram - перевірена роками і отримала найкращі відгуки автомобілістів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Потужність | 1.4 Вт |
| Цоколь | W3X16D |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 7505DYP-02B |
| Тип | світлодіодна (LED) |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Мoдель | світлодіодна |
| Призначення | передній покажчик повороту, ліхтар заднього ходу, стоп-сигнал, задній покажчик повороту, габарити |
| Напруга | 12 В |
| Ресурс роботи | 4000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | W21W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴

