Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск HI-Q SD4318 стане відмінним варіантом заміни для зношеного елемента гальмівної системи. Забезпечує максимально комфортне і своєчасне гальмування без виникнення непотрібних вібрацій. Диск створювався і конструювався відповідно до потреб автомобіля, для якого призначений. Все це дозволило зробити гальмівний диск максимально сумісним з технічними параметрами транспортних засобів.
Дана модель монтується на задній міст і має високовуглецеву обробку. Диск отримав 4 отвори для монтажу на гальмівну систему автомобіля.
Інші параметри:
- Вага [г] 4320
- Зовнішній діаметр [мм] 243,2
- Гальмівний шлях (мм) 42
- Загальна висота [мм] 60
- Діаметр центрування [мм] 90
Гальмівні диски бренду HI-Q мають безліч переваг, серед яких:
• Індивідуальний підхід до вибору робочої сировини. Виробник ретельно розрахував необхідні пропорції і співвідношення основних і додаткових матеріалів, що збільшує ефективність роботи елементів. Диски мають низький рівень зносу і тривалі терміни експлуатації.
• Комфортне застосування. На етапі розробки диски проходять випробування на тестових стендах. Всі положення, отвори і вигини відповідають ОЕ-вимогам виробників. Це забезпечує тиху і надійну роботу гальмівних дисків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD4318 |
| Вага | 4, 33 кг |
| Зовнішній діаметр | 243, 2 мм |
| Висота | 60, 0 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 3 мм, 114 |
| Діаметр центрування | 90 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Nissan |
| Мoдель | SD4318 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
- Ціна: 1 711 ₴


