Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5541XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5541XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 867 мм |
| Кількість зубців | 91 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Ford, Mazda |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | 5541XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922 ₴


