Відправка протягом 4 дні
Chery, Кількість зубців - 97 шт, Довжина - 924 мм, Ширина - 21,6 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Chery, Кількість зубців - 97 шт, Довжина - 924 мм, Ширина - 21,6 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5665XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5665XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 924 мм |
| Кількість зубців | 97 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Chery |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | 5665XS |
| Застосування | chery bonus 3, sa6_), zaz vida седан (sf6_, sa4_), chery fulwin седанzaz vida похила задня частина (sf4_, chery fulwin похила задня частина, chery e5, chery elara |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 21, 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴


