Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Товщина - 14.5 мм, Висота - 37.6 мм, Довжина - 93,3 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Товщина - 14.5 мм, Висота - 37.6 мм, Довжина - 93,3 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 359 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 37.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 359 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 93, 3 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Мoдель | 0 986 494 359 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941 ₴


