-65%

Автомобільний зйомник Yato підшипників дволапий 150 мм (YT-2517)- ( Мрія )
2 609 ₴
913 ₴
- В наявності
- Код: 724946-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
для підшипників, 150 мм
для підшипників, 150 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Максимальна ширина захоплення | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YT-2517 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додатково | 2 захоплення |
| Мoдель | підшипників дволапий 150 мм |
| Розмір | 150 мм |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип | для підшипників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴

