Відправка протягом 4 дні
Champion є світовим лідером з виробництва елементів систем запалювання, фільтрації і склоочисників. Продукція цієї компанії поставляється на конвеєри відомих автовиробників, а також на вторинний ринок автозапчастин.
Продукція компанії поставляється на конвеєри багатьох провідних виробників автомобілів (Audi, Alfa Romeo, Bugatti Maserati, Briggs and Stratton, Cosworth, Chrysler, Dodge, Daewoo, Fiat, Ferrari, Harley, General Motors, Jeep, Jaguar, Land Rover, Lamborghini, Mersedes, Maserati, Nissan, Mitsubishi, Renault, Peugeot, Subaru, Rover, TWR, Suzuki, VW, Volvo).
Близько 85% всіх промислових свічок запалювання - це продукція компанії Champion.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SF60A/B01 |
| Виробник | Champion |
| Тип | Безкаркасний |
| Сумісність з моделлю | Dodge, Chrysler, Romeo |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Chrysler, Renault, Jeep, Maserati, Audi, Lamborghini, Alfa Romeo, Daewoo, Peugeot, Dodge, Jaguar, Ferrari, Mitsubishi, Rover, Subaru, Fiat, Nissan, Suzuki, Volvo, Bugatti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF60A/B01 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина 1 | 600 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кріпити | Side pin (бічний штир 22 мм) |
| Мoдель | SF60A/B01 |
| Особливості | зі спойлером |
| Сезонність | зима, літо |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴


