Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівні диски – основні компоненти гальмівної системи, від яких залежить ефективність гальмування автомобіля, а також безпечне та комфортне управління. У той же час гальмівний диск є витратною автозапчастиною, тому що піддаються високим навантаженням та нагріванню, внаслідок чого зазнають надмірного зношування та підлягають своєчасній заміні.
Гальмівний диск Bosch 0 986 479 R52 дозволить зробити своєчасну заміну зношеного/ушкодженого компонента, забезпечуючи більш стабільне та ефективне гальмування автотранспортного засобу, дозволяючи безпечніше та комфортніше ним керувати. Диск виконаний з використанням матеріалів високої якості, разом з антикорозійним захистом поверхні, забезпечуючи тривалий термін експлуатації деталі. Діаметр гальмівного диска дорівнює 235.4 мм. Товщина складає 20.1 мм. Висота диска51 мм.
Гальмівний диск Bosch 0 986 479 R52 підлягає установки на передній міст. Застосовується для таких авто: Dacia.
Компанія Bosch – один із найбільших виробників автозапчастин для гальмівних систем автомобілів. Використання передових технологій у виробництві, а також застосування сировини високої якості, що дозволяє забезпечувати продукцією високої надійності та якості, яка не поступається запчастинам оригінальних виробників, а також відповідає міжнародним нормам якості.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 R52 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 20.1 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 R52 |
| Зовнішній діаметр | 235.4 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Dacia |
| Мінімальна товщина | 19 мм |
| Мoдель | 0 986 479 R52 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
- Ціна: 1 723 ₴


