Відправка протягом 4 дні
Ford, Chrysler, Alfa romeo, Fiat, Lancia, Кількість зубців - 129 шт, Довжина - 1032 мм, Ширина - 22 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Ford, Chrysler, Alfa romeo, Fiat, Lancia, Кількість зубців - 129 шт, Довжина - 1032 мм, Ширина - 22 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5627XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Chrysler, Fiat, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Chrysler, Romeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5627XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1032 мм |
| Кількість зубців | 129 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Chrysler, Fiat, Ford, Lancia, Alfa romeo |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5627XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴



