Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Audi, Fiat, Lancia, Товщина - 15.1 мм, Висота - 66.8 мм, Довжина - 87 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Audi, Fiat, Lancia, Товщина - 15.1 мм, Висота - 66.8 мм, Довжина - 87 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 059 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 66.8 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.1 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Audi, Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 059 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Audi, Fiat, Lancia |
| Мoдель | 0 986 494 059 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 884 ₴








