Відправка протягом 4 дні
Hyundai, Kia, Кількість зубців - 101 шт, Довжина - 808 мм, Ширина - 20 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Hyundai, Kia, Кількість зубців - 101 шт, Довжина - 808 мм, Ширина - 20 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5511XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5511XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 808 мм |
| Кількість зубців | 101 шт |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Hyundai, Kia |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5511XS |
| Застосування | hyundai atos (mx), hyundai getz (tb), hyundai i10 i (pa)kia picanto (sa) |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 884 ₴



