Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Renault, Volkswagen, Peugeot, Seat, Товщина - 14.3 мм, Висота - 52.8 мм, Довжина - 87,1 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Renault, Volkswagen, Peugeot, Seat, Товщина - 14.3 мм, Висота - 52.8 мм, Довжина - 87,1 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 683 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 52.8 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.3 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Peugeot, Renault, Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 466 683 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 87, 1 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Peugeot, Renault, Seat, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 466 683 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴








