Відправка протягом 4 дні
Hyundai, Кількість зубців - 110 шт, Довжина - 880 мм, Ширина - 22 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Hyundai, Кількість зубців - 110 шт, Довжина - 880 мм, Ширина - 22 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5568XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5568XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 880 мм |
| Кількість зубців | 110 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Hyundai |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5568XS |
| Застосування | hyundai accent ii (lc), hyundai accent ii седан (lc), hyundai getz (tb), hyundai lantra ii (j-2), hyundai lantra ii универсал (j-2) |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴


