Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Ford, Товщина - 13.6 мм, Висота - 42.6 мм, Довжина - 87,1 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Ford, Товщина - 13.6 мм, Висота - 42.6 мм, Довжина - 87,1 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 011 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 42.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13.6 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 011 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 87, 1 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Ford |
| Мoдель | 0 986 494 011 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴






