Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 492 |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 492 |
| Зовнішній діаметр | 231, 8 мм |
| Висота | 39, 2 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 65, 1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 7 мм |
| Мoдель | 0 986 478 492 |
| Країна виробництва | Германия |
| Товщина | 8, 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 567 ₴






