Відправка протягом 4 дні
Довжина - 121 мм, Напруга - 4.3 В, Сила струму - 8.0 А, 0.3 Ом
Довжина - 121 мм, Напруга - 4.3 В, Сила струму - 8.0 А, 0.3 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 97719 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 121 мм |
| Напруга | 4.3 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 97719 Y9001AS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 97719 Y9001AS |
| Розмір гайкового ключа | 9 мм |
| Сила тока | 8.0 А |
| Опір | 0.3 Ом |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴


