Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Від якості та справності комплектуючих гальмівної системи залежить не тільки комфорт водіння, але і безпека всіх людей, що знаходяться в салоні автомобіля. Компанія FERODO спеціалізується на розробці і виробництві витратних елементів гальмівної системи автомобіля. Даний бренд є одним з лідерів на ринку завдяки відмінній якості і високої надійності деталей, за що і користується великим попитом не тільки в Україні, але і в Європі.
Гальмівний диск FERODO DDF929 виготовлений відповідно до сучасних вимог автомобілебудування. Висока ефективність і надійність досягається завдяки просунутому процесу лиття, використанню найсучасніших металургійних технологій та нелінійної чистової обробки робочих поверхонь. Гальмівні диски FERODO успішно пройшли випробування, як на динамометричному стенді, так і на дорозі. Зовнішній і внутрішній діаметр, а також діаметр кріпильних отворів, повністю відповідають розмірам деталей встановлених на конвеєрі автозаводу, що забезпечує повну взаємозамінність. Серед переваг гальмівних дисків FERODO слід відзначити не тільки високу надійність і ефективність, але і привабливий зовнішній вигляд.
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Від якості та справності комплектуючих гальмівної системи залежить не тільки комфорт водіння, але і безпека всіх людей, що знаходяться в салоні автомобіля. Компанія FERODO спеціалізується на розробці і виробництві витратних елементів гальмівної системи автомобіля. Даний бренд є одним з лідерів на ринку завдяки відмінній якості і високої надійності деталей, за що і користується великим попитом не тільки в Україні, але і в Європі.
Гальмівний диск FERODO DDF929 виготовлений відповідно до сучасних вимог автомобілебудування. Висока ефективність і надійність досягається завдяки просунутому процесу лиття, використанню найсучасніших металургійних технологій та нелінійної чистової обробки робочих поверхонь. Гальмівні диски FERODO успішно пройшли випробування, як на динамометричному стенді, так і на дорозі. Зовнішній і внутрішній діаметр, а також діаметр кріпильних отворів, повністю відповідають розмірам деталей встановлених на конвеєрі автозаводу, що забезпечує повну взаємозамінність. Серед переваг гальмівних дисків FERODO слід відзначити не тільки високу надійність і ефективність, але і привабливий зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF929 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 39.3 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF929 |
| Зовнішній діаметр | 232 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Audi |
| Мoдель | DDF929 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Італія |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 582 ₴


