Відправка протягом 4 дні
Довжина - 146 мм, Напруга - 4.4 В, Сила струму - 8.1 А
Довжина - 146 мм, Напруга - 4.4 В, Сила струму - 8.1 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GE126 |
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Довжина | 146 мм |
| Напруга | 4.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GE126 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | GE126 |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Сила тока | 8.1 А |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴


