-65%

Повітряний фільтр для автомобіля UFI 30.A63.00- ( Мрія )
2 429 ₴
850 ₴
- В наявності
- Код: 612301-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 169 мм, Ширина - 273 мм, Висота - 57 мм
Довжина - 169 мм, Ширина - 273 мм, Висота - 57 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.A63.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 169 мм |
| Ширина | 273 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.A63.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.A63.00 |
| Застосування | JAGUAR E-PACE (X540)LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550), LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550), LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538), LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Кабріолет (L538), LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L551) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

