Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Товщина - 14.5 мм, Висота - 54.9 мм, Довжина - 105,2 мм
дискові, Вісь - передня, Товщина - 14.5 мм, Висота - 54.9 мм, Довжина - 105,2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 346 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54.9 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 466 346 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з контактом попередження про знос |
| Довжина: | 105, 2 мм |
| Мoдель | 0 986 466 346 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 843 ₴








