Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Nissan, Honda, MG, rover, Товщина - 12.8 мм, Висота - 35 мм, Довжина - 89,2 мм
дискові, Вісь - задня, Nissan, Honda, MG, rover, Товщина - 12.8 мм, Висота - 35 мм, Довжина - 89,2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 461 131 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 35 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 12.8 мм |
| Сумісність з маркою | MG, Honda, Rover, Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 461 131 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 89, 2 мм |
| Марка автомобіля | Honda, MG, Nissan, rover |
| Мoдель | 0 986 461 131 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴








