Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1279 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1279 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 18 мм |
| Мoдель | 5010-1279 |
| Країна виробництва | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 493 ₴


