-65%

Друшляк MasterPro Foodies collection 24 см (BGMP-1530)- ( Мрія )
2 343 ₴
820 ₴
- В наявності
- Код: 765480-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
один предмет, сріблястий, 60 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Pro |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Друшляк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BGMP-1530 |
| Вага | 60 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 24 см |
| Комплектація | Один предмет |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Foodies collection 24 см |
| Розміри | 25 х 32 х 11.5 см |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴







