Відправка протягом 4 дні
(11V) SSANG KYRON REXTON RODIU
(11V) SSANG KYRON REXTON RODIU
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GN060 |
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Довжина | 151 мм |
| Напруга | 11 В |
| Сила струму | 11 А |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GN060 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | GN060 |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴


