Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Opel, Vauxhall, Daewoo, Товщина - 16.5 мм, Висота - 48.3 мм, 58.1 мм, Довжина - 140,2 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Opel, Vauxhall, Daewoo, Товщина - 16.5 мм, Висота - 48.3 мм, 58.1 мм, Довжина - 140,2 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 938 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 460 938 |
| Висота | 48.3 мм, 58.1 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 140, 2 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Daewoo, Opel, Vauxhall |
| Мoдель | 0 986 460 938 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴








