Відправка протягом 4 дні
(11V) FIAT DUCATO 2.3JTD 02-
(11V) FIAT DUCATO 2.3JTD 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GN037 |
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Довжина | 152 мм |
| Напруга | 11 В |
| Сила струму | 11 А |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GN037 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | GN037 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина зіву гайкового ключа | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴


