Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Товщина - 19.2 мм, Висота - 50.2 мм, 48.3 мм, Довжина - 137,8 мм
дискові, Вісь - задня, Товщина - 19.2 мм, Висота - 50.2 мм, 48.3 мм, Довжина - 137,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 468 873 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 468 873 |
| Висота | 48.3 мм, 50.2 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 137, 8 мм |
| Мoдель | 0 986 468 873 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴








