Відправка протягом 4 дні
дискові, Ось - передня, Peugeot, Товщина - 16 мм, Висота - 47.5 мм, Довжина - 140,2 мм, 141,4 мм
дискові, Ось - передня, Peugeot, Товщина - 16 мм, Висота - 47.5 мм, Довжина - 140,2 мм, 141,4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 461 764 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 47.5 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 461 764 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Довжина: | 140, 2 мм, 141, 4 мм |
| Марка автомобіля | Peugeot |
| Мoдель | 0 986 461 764 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 797 ₴








