Відправка протягом 4 дні
Volkswagen, Volvo, Кількість зубців - 81 шт, Довжина - 772 мм, Ширина - 21 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Volkswagen, Volvo, Кількість зубців - 81 шт, Довжина - 772 мм, Ширина - 21 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5494XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5494XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 772 мм |
| Кількість зубців | 81 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Volkswagen, Volvo |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 525 мм, 9 |
| Мoдель | 5494XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796 ₴



