-65%

Автомобільний зйомник Yato шарових опор 17 мм (YT-0613)- ( Мрія )
2 294 ₴
803 ₴
- В наявності
- Код: 771531-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
для кульових опор, 265 мм
для кульових опор, 265 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Максимальна ширина захоплення | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YT-0613 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | шарових опор 17 мм |
| Розмір | 265 мм |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип | для кульових опор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴

