Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Товщина - 15 мм, Висота - 57.5 мм, Довжина - 61,7 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Товщина - 15 мм, Висота - 57.5 мм, Довжина - 61,7 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 955 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 57.5 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 460 955 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 61, 7 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Мoдель | 0 986 460 955 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821 ₴








