Відправка протягом 4 дні
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M12 x 1, Довжина різьби - 25 мм, Відстань між електродами - 0.9 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - іридій, Калільне число - 6, 1 електрод маси, з перешкодоподавлювачем, 5 кОм, з конусним сідлом, жорстке SAE-піключення
Вид пального - бензин, Розмір різьби - M12 x 1, Довжина різьби - 25 мм, Відстань між електродами - 0.9 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - іридій, Калільне число - 6, 1 електрод маси, з перешкодоподавлювачем, 5 кОм, з конусним сідлом, жорстке SAE-піключення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94051 |
| Виробник | NGK |
| Довжина різьби | 25 мм |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 94051 SILZNAR6D9 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 6 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 94051 SILZNAR6D9 |
| Особеннсоти | жорстке SAE-під'єднання, 5 кОм, з перешкодозаглушенням, з конусним сідлом, 1 електрод маси |
| Розмір гайкового ключа | 14 мм |
| Розмір різі | M12 x 1 |
| Відстань між електродами | 0.9 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴


