Відправка протягом 4 дні
Довжина - 135 мм, Напруга - 11 В, 0.5 Ом
Довжина - 135 мм, Напруга - 11 В, 0.5 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DG-108 |
| Виробник | Denso |
| Довжина | 135 мм |
| Напруга | 11 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DG-108 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DG-108 |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Опір | 0.5 Ом |
| Країна виробництва | Бангладеш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴


