Відправка протягом 4 дні
Довжина - 148.5 мм, Напруга - 4.4 В, Сила струму - 10.0 А
Довжина - 148.5 мм, Напруга - 4.4 В, Сила струму - 10.0 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1485 |
| Виробник | BRISK |
| Довжина | 148.5 мм |
| Напруга | 4.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CH725 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | CH725 |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Сила тока | 10.0 А |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴


