Вид пального - бензин, Розмір різьби - M10 x 1, Довжина різьби - 26.5 мм, Відстань між електродами - 0.8 мм, Кількість бокових електродів - одноелектродна, Матеріал електрода - нікель, Калільне число - 8, з пласким сідлом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 92288 |
| Виробник | NGK |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 92288 LMAR8AI-8 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 26.5 мм |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 92288 LMAR8AI-8 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 14 мм |
| Розмір різі | M10 x 1 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴


