Відправка протягом 4 дні
(9.5V) HANJMAG GMBH
(9.5V) HANJMAG GMBH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GV142 |
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Довжина | 82 мм |
| Напруга | 9.5 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GV142 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | GV142 |
| Розмір гайкового ключа | 17 мм |
| Сила тока | 10.0 А |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴


