Відправка протягом 4 дні
Товщина - 14.3 мм, Висота - 61 мм, Довжина - 61,5 мм
Товщина - 14.3 мм, Висота - 61 мм, Довжина - 61,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 490 500 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 490 500 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 61, 5 мм |
| Мoдель | 0 986 490 500 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴








