Відправка протягом 4 дні
SUZUKI VITARA 2.0DT KOM - HDI TV/TW04 DW10T 1997CC OHC 4 X 4 5 MTM 01-03
SUZUKI VITARA 2.0DT KOM - HDI TV/TW04 DW10T 1997CC OHC 4 X 4 5 MTM 01-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG01819 |
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 107 мм |
| Напруга | 11 В |
| Сумісність з моделлю | Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADG01819 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | ADG01819 |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Різьба | M10 x 1 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴


